Конкурс малюнка “Малюю як да Вінчі”

Зовсім скоро настане дуже важлива і грандіозна подія в світі мистецтва, а саме 500 років від дня смерті великого італійського винахідника, скульптора, живописця Леонардо да Вінчі.

До цієї події приурочено безліч виставок, екскурсій, фільмів і книг. Благодійний Фонд «Об’єднання Світових Культур» проводить конкурс малюнка «Малюю як да Вінчі» для учнів старших класів Державної художньої школи імені Т. Г. Шевченка.

Конкурс буде проведено 1 лютого 2020 року, з 12:00.

Місце проведення – КВЦ «Парковий», Паркова дорога, 16-а.

Учасники – майже 90 учнів 8-10 класів.

ЦІЛІ ПРОЕКТУ

 • популяризація досягнень мистецтва, культури, нематеріальної і матеріальної спадщини;
 • підтримка творчої та інноваційної діяльності;
 • розвиток креативності мислення та творчого потенціалу підростаючого покоління;
 • виявлення і підтримка талановитих дітей;

Членами журі стануть відомі художники України, викладачі школи і громадські діячі.

Завдання конкурсу

Моделлю майбутньої картини учасника стане один із запропонованих витворів мистецтва Леонардо да Вінчі. Це «Вітрувіанська людина», «Дама з горностаєм» або «Мона Ліза» ( «Джоконда»). За основу свого малюнка учасник бере один із запропонованих творів, використовуючи впізнавану композицію (поза, аксесуар, ландшафт заднього плану, коло і постановка тіла, кількість кінцівок і смислова сукупність картини) і створює власний твір. Робота повинна відрізнятися креативністю подачі і сучасною інтерпретацією бачення дитиною.

В результаті це може бути улюблений герой мультфільму або твору, популярний співак, актор, діяч будь-якого напрямку, національний герой, спортсмен. На задньому плані картини, можна використовувати будь-який відомий ланшафт, пам’ятник культури або вулиці міста. Креатив в конкурсі тільки вітається! Головна умова – щоб зчитувалося подоба і впізнаваність оригіналу.

Локація, на якій будуть малювати учасники, ділиться на три зони (за обраними картинам). Учасники розподіляються по зонам методом жеребкування. Відповідно, до початку конкурсу вони повинні обміркувати будь-який з варіантів картин, не знаючи, який саме попадеться їм.

Підбиття підсумків конкурсу та визначення переможців проведе почесне журі. Крім того, пройде голосування на сайті фонду. Так буде визначено учасника, який отримає «Приз глядацьких симпатій».

У свою чергу почесне журі обере переможців виходячи з високої оцінки мистецтвознавців, після чого за ескізом малюнка дитини буде намальований мурал на фасаді будівлі їх школи. Всі учасники отримають дипломи, а переможці – дипломи та подарунки!

В рамках конкурсу пройде інтерактивна виставка, присвячена творчості Леонардо да Вінчі. Її, як і сам захід, зможуть відвідати всі бажаючі.

 

Нагородження переможців конкурсу “Малюю як да Вінчі”

  Зворотній зв'язок

  Якщо у Вас залишились запитання, або Ви помітили помилку на сайті - залиште повідомлення за допомогою нашої форми.

  * Зверніть увагу, всі поля обов`язкові для заповнення.

  Контакти

  Адреса:

  04112, м. Київ, вул. Жамбила Жабаєва (Кузьминська), 4

  Телефони:

  +38 (044) 458-41-21
  +38 (044) 456-30-58

  Факс:

  +38 (044) 456-30-58

  Електронна пошта:

  school_art@ukr.net