Мистецький фаховий цикл

     Відповідно до навчального процесу основними структурними підрозділами є фахові відділення: живопису, скульптури, архітектури та декоративно – ужиткового мистецтва (кераміка). Методичне керівництво процесом здобуття професійної майстерності здійснює Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури України (НАОМА). Школа приймає талановитих дітей віком від 10 до 15 років, які витримали конкурсні іспити з фахових дисциплін та виявили особливі здібності в галузі образотворчого мистецтва.

     

Методичні об’єднання:

Відділення загальної підготовки (5 – 7 класи)

Навчання на відділенні загальної підготовки проводиться індивідуально у творчих групах.

 В поточному навчальному році на відділенні загальної підготовки працюють викладачі-художники: Гораш Ганна Михайлівна, Ткач Любов Сергіївна, Сенчило Людмила Анатоліївна, Мудра Неоніла Миколаївна, Абрамова Ганна Миколаївна, Лазарева Тетяна Анатоліївна, Калапська Тетяна Василівна, Золотов Костянтин Юрійович, Спорникова Ірина Борисівна.

Викладачі – художники відділення загальної підготовки 5 – 7 класів.     Див.: верхній ряд зліва направо:                    Сенчило Людмила Анатоліївна, Золотов Константин Юрієвич, Гораш Ганна Михайлівна, Мудра Неоніла Миколаївна, Калапська Тетяна Василівна, Ткач Любов Сергіівна, Абрамова Ганна Миколаївна, Лазорева Тетяна Анатоліївна.

Гораш Ганна Михайлівна              Голова методичного об’єднання відділення загальної підготовки
 

 

 

 

 

 

 

 

Живописне відділення (8 – 11 класи)

  В поточному навчальному році на відділенні працюють викладачі-художники:                              Мельниченко Олена Анатоліївна, Карєва-Готьє Наталія Павлівна, Калапська Тетяна Василівна, Литовченко Борис Олександрович, Пузиркова Лілія Вікторівна, Зикунова Карелія Павлівна, Ушаков Володимир Сергійович, Ричкалова Людмила Вікторівна, Кравченко Жанета Сергіївна, Вітковська Наталія Львівна, Давидова Тетяна Володимирівна, Карєва Людмила Іванівна, Гурін Юрій Петорович, Гончаренко Юрій Євгенович,  Сікало Світлана Дмитрівна, Гурін Володимир Васильович, Полоник Андрій Васильович, Абрамова Ганна Миколаївна.

Викладачі – художники живописного відділення 8 – 11 класів.
Див.: верхній ряд зліва – направо: Литовченко Борис Олександрович, Калапська Тетяна Василівна, Карєва-Готьє Наталія Павлівна, Гурін Юрій Петорович, Гончаренко Юрій Євгенович, Зикунова Карелія Павлівна, Вітковська Наталія Львівна (голова метод-об’єднання), Ушаков Володимир Сергійович, Ричкалова Людмила Вікторівна, Кравченко Жанета Сергіївна, Сікало Світлана Дмитрівна, Карєва Людмила Іванівна, Давидова Тетяна Володимирівна (заступник голови), Мельниченко Олена Анатоліївна.

Вітковська Наталія Львівна                                 Голова методичного об’єднання живописного відділення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Скульптурне відділення (8 – 11 класи)

В поточному навчальному році на відділенні працюють викладачі-скульптори: 

Говдя Микола Володимирович, Чубарєв Олексій Федорович, Петровська Людмила Борисівна, Дерев’янко Євгеній Іванович, Цюпа Тарас Іванович.

Викладачі скульптурного відділення 5 – 11 класів.   Див.: зліва – направо: Говдя Микола Володимирович, Чубарєв Олексій Федорович (голова методичного об’єднання), Петровська Людмила Борисівна (заступник голови), Дерев’янко Євгеній Іванович, Цюпа Тарас Іванович.

Архітектурне відділення (9 – 11 класи)

 В поточному навчальному році на відділенні працюють викладачі художники-архітектори:

Авраменко Олена Іванівна (директор), Канарівська-Басанець Нонна Іванівна (голова архітектурного відділення), Троїцька Ольга Валеріївна (заступник голови), Нужна Людмила Олексіївна, Закревський Василь Васильович, Бабенко Наталія Миколаївна.

Викладачі – архітектурного відділення 9 – 11 класів.   Див.: зліва – направо (нижній ряд): Нужна Людмила Олексіївна, Закревський Василь Васильович, Авраменко Олена Іванівна (директор). Зліва – направо (верхній ряд): Бабенко Наталія Миколаївна, Троїцька Ольга Валеріївна (заступник голови методичного об’єднання), Канарівська-Басанець Нонна Іванівна (голова методичного об’єднання).

Відділення Декоративно – ужиткового мистецтва (8 – 11 класи)

В цьому  навчальному році на відділенні викладають:  Дромарецька Вікторія Анатоліївна (голова декоративно-ужиткового відділення), Білоус Володимир Олексійович (заступник голови), Федоров Михайло Михайлович, Бобков Іван Володимирович, Ващенко Світлана Едуардівна.

Викладачі декоративно-ужиткового відділення 8 – 11 класів.   Див.: зліва – направо: Білоус Володимир Олексійович, Федоров Михайло Михайлович, Дромарецька Вікторія Анатоліївна
Голова декоративно-ужиткового відділення – Дромарецька Вікторія Анатоліївна
Заступник голови – Білоус Володимир Олексійович

 

 

 

 

 

 

 

 

Бобков Іван Володимирович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділення загальної підготовки (5 – 7 класи)

Навчання на відділенні загальної підготовки проводиться індивідуально у творчих групах.

 В поточному навчальному році на відділенні загальної підготовки працюють викладачі-художники: Гораш Ганна Михайлівна, Ткач Любов Сергіївна, Сенчило Людмила Анатоліївна, Мудра Неоніла Миколаївна, Абрамова Ганна Миколаївна, Лазарева Тетяна Анатоліївна, Калапська Тетяна Василівна, Золотов Костянтин Юрійович, Спорникова Ірина Борисівна.

Викладачі – художники відділення загальної підготовки 5 – 7 класів.     Див.: верхній ряд зліва направо:                    Сенчило Людмила Анатоліївна, Золотов Константин Юрієвич, Гораш Ганна Михайлівна, Мудра Неоніла Миколаївна, Калапська Тетяна Василівна, Ткач Любов Сергіівна, Абрамова Ганна Миколаївна, Лазорева Тетяна Анатоліївна.

Гораш Ганна Михайлівна              Голова методичного об’єднання відділення загальної підготовки
 

 

 

 

 

 

 

 

Живописне відділення (8 – 11 класи)

  В поточному навчальному році на відділенні працюють викладачі-художники:                              Мельниченко Олена Анатоліївна, Карєва-Готьє Наталія Павлівна, Калапська Тетяна Василівна, Литовченко Борис Олександрович, Пузиркова Лілія Вікторівна, Зикунова Карелія Павлівна, Ушаков Володимир Сергійович, Ричкалова Людмила Вікторівна, Кравченко Жанета Сергіївна, Вітковська Наталія Львівна, Давидова Тетяна Володимирівна, Карєва Людмила Іванівна, Гурін Юрій Петорович, Гончаренко Юрій Євгенович,  Сікало Світлана Дмитрівна, Гурін Володимир Васильович, Полоник Андрій Васильович, Абрамова Ганна Миколаївна.

Викладачі – художники живописного відділення 8 – 11 класів.
Див.: верхній ряд зліва – направо: Литовченко Борис Олександрович, Калапська Тетяна Василівна, Карєва-Готьє Наталія Павлівна, Гурін Юрій Петорович, Гончаренко Юрій Євгенович, Зикунова Карелія Павлівна, Вітковська Наталія Львівна (голова метод-об’єднання), Ушаков Володимир Сергійович, Ричкалова Людмила Вікторівна, Кравченко Жанета Сергіївна, Сікало Світлана Дмитрівна, Карєва Людмила Іванівна, Давидова Тетяна Володимирівна (заступник голови), Мельниченко Олена Анатоліївна.

Вітковська Наталія Львівна                                 Голова методичного об’єднання живописного відділення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Скульптурне відділення (8 – 11 класи)

В поточному навчальному році на відділенні працюють викладачі-скульптори: 

Говдя Микола Володимирович, Чубарєв Олексій Федорович, Петровська Людмила Борисівна, Дерев’янко Євгеній Іванович, Цюпа Тарас Іванович.

Викладачі скульптурного відділення 5 – 11 класів.   Див.: зліва – направо: Говдя Микола Володимирович, Чубарєв Олексій Федорович (голова методичного об’єднання), Петровська Людмила Борисівна (заступник голови), Дерев’янко Євгеній Іванович, Цюпа Тарас Іванович.

Архітектурне відділення (9 – 11 класи)

 В поточному навчальному році на відділенні працюють викладачі художники-архітектори:

Авраменко Олена Іванівна (директор), Канарівська-Басанець Нонна Іванівна (голова архітектурного відділення), Троїцька Ольга Валеріївна (заступник голови), Нужна Людмила Олексіївна, Закревський Василь Васильович, Бабенко Наталія Миколаївна.

Викладачі – архітектурного відділення 9 – 11 класів.   Див.: зліва – направо (нижній ряд): Нужна Людмила Олексіївна, Закревський Василь Васильович, Авраменко Олена Іванівна (директор). Зліва – направо (верхній ряд): Бабенко Наталія Миколаївна, Троїцька Ольга Валеріївна (заступник голови методичного об’єднання), Канарівська-Басанець Нонна Іванівна (голова методичного об’єднання).

Відділення Декоративно – ужиткового мистецтва (8 – 11 класи)

В цьому  навчальному році на відділенні викладають:  Дромарецька Вікторія Анатоліївна (голова декоративно-ужиткового відділення), Білоус Володимир Олексійович (заступник голови), Федоров Михайло Михайлович, Бобков Іван Володимирович, Ващенко Світлана Едуардівна.

Викладачі декоративно-ужиткового відділення 8 – 11 класів.   Див.: зліва – направо: Білоус Володимир Олексійович, Федоров Михайло Михайлович, Дромарецька Вікторія Анатоліївна
Голова декоративно-ужиткового відділення – Дромарецька Вікторія Анатоліївна
Заступник голови – Білоус Володимир Олексійович

 

 

 

 

 

 

 

 

Бобков Іван Володимирович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також

Адміністрація

Загальноосвітній цикл

Мистецький фаховий цикл

Вихователі інтернату

Зворотній зв'язок

Якщо у Вас залишились запитання, або Ви помітили помилку на сайті - залиште повідомлення за допомогою нашої форми.

* Зверніть увагу, всі поля обов`язкові для заповнення.

Контакти

Адреса:

04112, м. Київ, вул. Жамбила Жабаєва (Кузьминська), 4

Телефони:

+38 (044) 458-41-21
+38 (044) 456-30-58

Факс:

+38 (044) 456-30-58

Електронна пошта:

school_art@ukr.net