Скульптурне (8-11 клас)

Про Скульптурне відділення

Скульптурне відділення існує у школі з дня її заснування, приймаються до нього діти віком від 12 до 15 років. При вступі складаються іспити з фахових дисциплін – рисунку, скульптури та композиції. Навчальними групами від 5 до 9 чоловік керують високо досвідчені фахівці –  Дерев’янко Євгеній Іванович, Говдя Микола Володимирович, Чубарєв Олексій Федорович, Цюпа Тарас Іванович, Петровська Людмила Борисівна.

Структура скульптурного відділення:

Голова – Чубарєв Олексій Федорович

Заступник – Петровська Людмила Борисівна

Члени: Дерев’янко Євгеній Іванович, Говдя Микола Володимирович

 

Вся академічна програма з рисунку, скульптури та композиції направлена для підготовки учнів до вступу на скульптурний факультет Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури України (НАОМА), яка надає школі постійну методичну допомогу. Багато і плідно учні працюють над композицією, особливо цікаво проходять завдання в матеріалі. Крім цих основних предметів, вони вивчають пластичну анатомію, всесвітню історію мистецтв та історію мистецтв України.

Пленерна практика кожного навчального року допомагає учням при вивченні натури, збору матеріалів до творчих робіт, які беруть участь у багатьох конкурсах та виставках різного рівня.

 

Читайте також

Скульптурне (8-11 клас)

  Зворотній зв'язок

  Якщо у Вас залишились запитання, або Ви помітили помилку на сайті - залиште повідомлення за допомогою нашої форми.

  * Зверніть увагу, всі поля обов`язкові для заповнення.

  Контакти

  Адреса:

  04112, м. Київ, вул. Жамбила Жабаєва (Кузьминська), 4

  Телефони:

  +38 (044) 458-41-21
  +38 (044) 456-30-58

  Факс:

  +38 (044) 456-30-58

  Електронна пошта:

  school_art@ukr.net