ПРО ЛІЦЕЙ

«Довго сам учись, коли хочеш навчати інших», Г. Сковорода

           Киівський державний художній ліцей імені Т.Г. Шевченка – один із провідних навчальних закладів у галузі образотворчого мистецтва України. За понад 80 років виховала не одне покоління майбутніх живописців, скульпторів, графіків, архітекторів та інших митців. За роки існування Школа, а зараз Ліцей зазнав чимало структурних перебудов і трансформацій, але незмінною залишалася базова академічна підготовка найвищого рівня. Ліцей працює під патронатом Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, вступ до якої є наступним кроком залучення юних талантів до високого мистецтва.

        Головна мета Київського державного художнього ліцею імені Т. Г. Шевченка – забезпечення реалізації права на здобуття повної загальної середньої освіти та профільної мистецької художньої допрофесійної підготовки творчо обдарованих дітей.


Київський державний художній ліцей імені Т. Г. Шевченка

Шановні батьки!

Результати моніторингу можливостей учнів ліцею показують неможливість відновлення наразі освітнього процесу, оскільки діти знаходяться в різних куточках України та за її межами, більшість без художніх матеріалів. За таких умов повноцінний освітній процес проводити не можливо, навіть дистанційно.

Зважаючи на викладене та беручи до уваги рекомендації Департаменту освіти і науки КМДА від 10.03.2022 року адміністрацією ліцею прийнято рішення продовжити канікули до 31 березня включно.

Після завершення воєнного стану будуть скореговані програми, організовано додаткові заняття, індивідуальні консультації щоб надолужити пропущений матеріал.

До уваги здобувачів освіти❗️

Всеукраїнський розклад уроків від Міністерство освіти і науки України для учнів 1-11 класів: https://bit.ly/3hVyfqS

📌Відео уроків розміщені на платформі YouTube, томі постійно доступні для перегляду.

Також у розкладі є інформація про теми уроків та підручники за якими проходитиме освітній процес.

🔔Усі бажаючі можуть додати події до свого google-календаря, об отримувати сповіщення про початок трансляції!

Розклад, доступний для усіх класів за цим посиланням.

Шановні батьки!

 • Для того, щоб замовити електронний учнівський квиток, ви маєте перейти на сайт за посиланням:  https://scard.kyivcity.gov.ua/admin/login, та дотримуючись інструкції: https://scard.kyivcity.gov.ua/pdf/instruction.pdf   здійснити замовлення.
 • Звертаємо вашу увагу, що у вас має бути фото дитини, що відповідає вимогам, викладеним в питаннях-відповідях за номером 7. https://scard.kyivcity.gov.ua/pdf/qna.pdf
 • В разі, якщо дані дитини не знаходяться, для перевірки правильності даних в базі ліцею, зверніться, будь ласка, за адресою електронної пошти derzartschool@gmail.com

Карта укриття для населення м. Києва у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру (КМДА)

Київська міська державна адміністрація

 

Інструкція  щодо навчання

Інструкція з безпеки життєдіяльності на час карантинних періодів

 

 

 

 

 

 

 
Рекомендації МОЗ України

 

 

 

 

 


 

  Зворотній зв'язок

  Якщо у Вас залишились запитання, або Ви помітили помилку на сайті - залиште повідомлення за допомогою нашої форми.

  * Зверніть увагу, всі поля обов`язкові для заповнення.

  Контакти

  Адреса:

  04112, м. Київ, вул. Жамбила Жабаєва (Кузьминська), 4

  Телефони:

  +38 (044) 458-41-21
  +38 (044) 456-30-58

  Факс:

  +38 (044) 456-30-58

  Електронна пошта:

  school_art@ukr.net