Виставка в музеї Шевченка

З 1 по 19 грудня 2017 року в Національному музеї Тараса Шевченка відбувається виставка учнів ДХСШ імені Т.Г.Шевченка. Вихованці школи, продовжуючи традиції Шевченка-митця, вже не вперше представляють свої роботи у музейних просторах. Але цьогорічна виставка особлива – ювілейна, адже незабаром школа буде святкувати 80-ту річницю з часу свого заснування.

dergartschool.kiev.ua dergartschool.kiev.ua dergartschool.kiev.ua dergartschool.kiev.ua

З нагоди цієї поважної дати заплановано цікаву та змістовну програму, що пройде за участю учнів та викладачів школи. У рамках святкування, як своєрідний творчий звіт за останні 20 років, передбачено виставку дипломних робіт найталановитіших випускників, більшість з яких вже стрімко увійшли у художнє життя країни.

Нинішня експозиція, для якої відведено три музейні зали, представить творчий доробок учнів з живопису, скульптури, графіки, а також буде доповнена творами декоративної кераміки й макетами вихованців архітектурного відділення.

Всесвіт учнівських образів вражає своєю тематичною різнобічністю, жанровим діапазоном та індивідуальним стилем виконання. Це історія нашої України, її національні герої, народні обряди й релігійні свята, це чарівні краєвиди, портретні образи сучасників та видатних особистостей минулого, філософські роздуми про вічність світобудови та непорушність загальнолюдських цінностей – ось далеко неповний перелік того, що прагнуть відобразити у своїх творах учні. Широтою творчого мислення звертають на себе увагу автопортрети юних митців: вони вміщують у себе невичерпну гаму настрою, особистих вражень та переживань самих авторів.

Роботи учнів затверджують безмежні можливості реалістичної школи та спадкоємність великих традицій, свідчать про високий рівень майстерності вихованців ДХСШ імені Т.Г.Шевченка, зростання їх змістовного простору та сміливого пошуку власного стилю.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Коментарі вимкнені