Відділення декоративно-ужиткового мистецтва (ДУМ)

P15-1.jpg

Відділення декоративно-ужиткового мистецтва (ДУМ) існує в нашій школі восьмий рік.

Головною метою його є підготовка молодих митців у галузі кераміки та відродження давніх традицій гончарства і декоративної народної пластики, створення новітніх січасних форм.

На відділення проводяться набори дітей віком від 12 до 14 років, які успішно склали вступні іспити з малюнку, живопису та декоративної композиції.

Впродовж 5-ти років навчання учні засвоюють складну програму з малюнку, живопису, скульптури, композиції та роботи в матеріалі. Допомагають їм оволодіти складною професією та ведуть їх по сходинках майстерності викладачі Василенко М.Ф., Попович М.Г., Мотузка М.П., Даниленко Т.Г., Драмарецька В.А., Мельниченко О.А., Карєва-Готьє Н.П.

P15-2.jpg

Велика кількість навчального часу направлена на формування творчої майстерності володіння різними матеріалами кераміки. Для забезпечення навчального процесу та виконання творчих робіт у школі створено матеріальну базу та спеціалізовану майстерню для роботи в матеріалі. Шануючи традиції керамічного мистецтва, що починаються з Трипільської культури, спираючись на багатий досвід провідних народних майстрів, учні створюють роботи нові за формою, співзвучні сьогоденню.

Випускники продовжують навчання у Львівській Академії декоративно-ужиткового мистецтва, Академії образотворчого мистецтва та архітектури, поліграфічному факультеті Політехнічного університету, Київському інституті декоративно-ужиткового мистецтва та дизайну імені М.Бойчука та в інших художніх вищих учбових закладах України.

Залишити відповідь