Скульптурне відділення

P13-1.jpgСкульптурне відділення існує у Державній художній середній школі імені Т.Г.Шевченка з дня її заснування.

Приймаються до нього талановиті діти віком від 12 до 15 років.

При вступі складаються іспити з фахових дисциплін: рисунку, скульптури та композиції.

Навчальними групами від 5 до 9 чоловік керують високо-досвідчені фахівці такі як Домбровський В.А., Говдя М.В., Бутенко Л.В., Петровська Л.Б., Редько О.К., Чубарєв О.Ф., Чоботар О.І.

Вся академічна програма з рисунку, скульптури та композиції направлена для підготовки учнів до вступу на скульптурний факультет Академії образотворчого мистецтва та архітектури, яка надає школі постійну методичну допомогу.

P13-2.jpg

Багато і плідно учні працюють над композицією, особливо цікаво проходять завдання в матеріалі. Крім цих основних предметів, вони вивчають пластичну анатомію, всесвітню історію мистецтв та історію мистецтв України.

Пленерна практика кожного навчального року допомагає учням при вивченні натури, збору матеріалів до творчих робіт, які беруть участь у багатьох конкурсах та виставках різного рівня.

За час навчання в школі діти наполегливо вивчають предмети за курс загальної повної середньої школи, їх викладають досвідчені вчителі: Саченко Т.Г., Сидорук Т.С., Чемерик О.М., Скалько М.М., Мірошникова Г.О., Омельчук О.В., Пухтій Л.Ф., Стасенко Н.Д., Бистріна С.П., Фурманова Н.С., Чорногорський В.О., Пруська Л.Г., а також в останні роки до школи прийшли молоді фахівці, що активно включилися в педагогічну роботу.

Підготовлені цікаві та змістовні курси з історії мистецтв викладачами Желтовою Л.М. та Сом-Сердюковою О.М., пластичної анатомії – Калачиковим О.О. Дані розробки не мають аналогів.

Залишити відповідь