Пленер «Голосіївська осінь. Діти», 2019 р.

Відгук про пленер

17-го вересня 2019 року наш архітектурний 9-В клас з художниками-педагогами Канаровською-Басанець Ноною Іванівною та Троїцькою Ольгою Валеріївною брав участь у художньому пленері «Голосіївська осінь. Діти» в Київському літературно-мемоморіальному музеї Максима Рильського.

Коли ми прибули на місце пленеру, перше що привернуло нашу увагу це старовинний будинок в неймовірно доглянутому саду.

Ми одразу ж почали малювати, робили замальовки, начерки, писали етюди. Потім оглянули експозицію в самому музеї, бо не могли оминути той унікальний інтер’єр та не зробити замальовки. Через декілька годин до музею приїхав відомий хор імені Лисенка та зачарував нас своїм співом.

Тож загалом наша програма складалася з малювання та виступу хора. Потім організатори пленеру запросили нас на чаювання, де пригощали смачним «Трояндовим чаєм». Ми були дуже раді відвідати це місце, перейнятися його красою та гарно попрацювати.

Учениця 9-В

Панасюк Дар’я

17.09.2019 в Київському літературно-меморіальному музеї імені Максима Рильського відкрилася виставка «Відлуння» Випускниць Державньої художньої середньої школи імені Т. Г. Шевченка 2019 року, а нині студенток 1 курсу НАОМА Дар’ї та Мар’яни Крохмальних.

Роботи представлені на виставці були виконані в серпні 2018 року, коли дівчата ще були ученицями ДХСШ ім. Т. Г. Шевченка та прийняли участь у пленері «Краківські канікули». Пленер було організовано для учнів школи викладачами школи Науменко О.Є. та Троїцькою О.В.

  Зворотній зв'язок

  Якщо у Вас залишились запитання, або Ви помітили помилку на сайті - залиште повідомлення за допомогою нашої форми.

  * Зверніть увагу, всі поля обов`язкові для заповнення.

  Контакти

  Адреса:

  04112, м. Київ, вул. Жамбила Жабаєва (Кузьминська), 4

  Телефони:

  +38 (044) 458-41-21
  +38 (044) 456-30-58

  Факс:

  +38 (044) 456-30-58

  Електронна пошта:

  school_art@ukr.net