Виставка у Збаразькому замку

21 лютого 2018 року у виставковій залі Збаразького замку відбулося відкриття виставки живопису учнів Державної художньої середньої школи імені Т.Г.Шевченка присвячена Дням вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні: «Небесна Сотня – то в очах вогонь», організована проектом «Мистецька резиденція імені Назарія Войтовича», ГО «Конгрес Активістів Культури» спільно з Державною художньою середньою школою імені Т.Г.Шевченка, ГО «Родина Героїв «Небесної Сотні» та Національним Заповідником «Замки Тернопілля».

dergartschool.kiev.ua dergartschool.kiev.ua dergartschool.kiev.ua dergartschool.kiev.ua

Метою проекту «Мистецька резиденція ім. Назарія Войтовича», що здійснюється ГО «Конгрес Активістів Культури» за підтримки Програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» Міжнародного фонду «Відродження» є довготривалим проектом вшанування пам’яті наймолодшого Героя Небесної Сотні через створення важливої інституції для розвитку локальної спільноти та творчої української молоді.

“Небесна сотня -то в серцях вогонь” – виставка робіт учнів ДХСШ імені Т.Г.Шевченка, яка поповнюється кожен рік. Мета – увіковічнити всіх Героїв, які загинули під час трагічних подій в лютому 2014-го і виставляти в музеях, в державних закладах, у виставкових залах. Щоб всі, від звичайного громадянина до високопоставленого чиновника, пам’ятали і ніколи не забували про ту високу ціну, яку, не вагаючись, заплатили Герої Небесної сотні заради світлого майбутнього кожного з нас. Герої не вмирають… Вони живуть в душах підростаючого покоління і відроджуються на полотнах цієї експозиції.

Подія відбувається за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації, Збаразької районної державної адміністрації.

Виставку можна відвідати з 21 лютого по 20 березня 2018 року.

АФІША

ФОТОРЕПОРТАЖ

Коментарі вимкнені