Делегація освітян з Китаю відвідала ДХСШ імені Т.Г.Шевченка

В період з 21 по 25 травня 2017 року в м. Києві перебуває делегація. Очолює делегацію ректор Цюаньчжоуського Інституту інформації та дизайну Управління культури провінції Фуцзянь Китайської Народної Республіки пан Го Сяопін.

У майстернi живописного вiддiлення Методика викладання на архiтектурному вiддiленнi Виставка вiддiлення архiтектури та керамiки Архiтектурнi роботи

22 травня 2017 року китайський ректор з колегами відвідали школу. Вони виявили глибоку зацікавленість у питаннях профорієнтації з раннього віку обдарованих дітей та професійний інтерес до методики художньої довузівської освіти України.

Знайомство зi школою Академiчнi роботи майбутнiх архiтекторiв У майстернi живописного вiддiлення Знайомство з методиками живописного вiддiлення

Гості відвідали навчальні класи, творчі майстерні та виставки відділень живопису, скульптури, архітектури та художньої кераміки. Під час зустрічі пройшло активне обговорення питань відбору, навчання та виховання талановитих дітей, які готуються продовжити навчання у вищих художніх навчальних закладах.

Китайські фахівці високо оцінили рівень викладання навчальних дисциплін та якість педагогічного складу навчального закладу. Щирі, позитивні емоції членів делегації викликав огляд робіт учнів, особливо випускних.

Роботи випускникiв живописного вiддiлення Роботи майбутнiх абiтурiєнтiв академiї Знайомство з вiддiленням керамiки Знайомство з методиками вiддiлення керамiки

Керівник китайської делегації був ознайомлений з процесом налагодження контактів і реалізацією протоколу про наміри між ДХСШ і Усійською середньою художньою школою «Хупін», підписаного у 2016 р.

Пан Го Сяопін висловив вдячність директору школи О.І.Авраменко за організацію і проведення змістовного і повчального візиту до школи і сподівання, що започатковані минулого року контакти між художніми школами України і Китаю принесуть нові здобутки на ниві мистецької освіти.

Робота викладача керамiки Руки майстра зачарували гостей У майстернi скульптурного вiддiлення Китайська делегацiя у школi

За наявною інформацією, делегація згаданої школи має відвідати ДХСШ імені Т.Г.Шевченка з візитом у другій половині 2017 р.

Всі учасники зустрічі проявили зацікавленість у перспективах розвитку творчих стосунків між нашими країнами в питанні формування творчих кадрів.

Коментарі вимкнені