Архітектурне відділення

P11-1.jpg

Архітектурне відділення Державної художньої середньої школи ім. Т.Г.Шевченка було засновано на початку 70-х років.

Зараховуються до нього діти віком до 15 років, які закінчили базову загальну середню освіту та успішно склали вступні іспити з спеціальних предметів: живопису та рисунку.

Протягом трьох років навчання у школі вони засвоюють всі предмети за курс повної середньої школи, а також велику програму з академічного рисунку, живопису, архітектурної композиції, архітектурної графіки, креслення. Багато працюють на пленерній практиці, вивчаючи архітектурні пам’ятки на існуючих прикладах. Знайомляться з архітектурою та музеями інших міст України.

На архітектурному відділенні Державної художньої середньої школи імені Т.Г.Шевченка склався невеликий, але високо-професійний колектив викладачів: Іванцов О.Б., Вавіна Н.С., Авраменко О.І., Бабенко Н.М., Котлякова О.В., Закревський В.В., що методично формують творчий світогляд учнів, допомагають розвитку об’ємно-просторового бачення, підтримують постійно високий рівень академічного рисунку та живопису.

Випускники архітектурного відділення успішно складають вступні іспити до Академії образотворчого мистецтва та архітектури України, Державної Академії легкої промисловості України, Київського державного технічного університету будівництва і архітектури, поліграфічного факультету Політехнічного університету та інших художніх вищих учбових закладів України.

P11-2.jpg

Залишити відповідь