Виставка «Зимова палітра»

З 10 до 20 лютого 2016 року в Музеї видатних діячів української культури проходила виставка «Зимова палітра» учнів Державної художньої середньої школи імені Т.Г.Шевченка.

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg

Більшість творчих робіт були присвячені традиції святкування Різдва в Україні (вертеп, колядники).

Крім того, на виставці експонувалися кілька ілюстрацій до твору М.В.Гоголя «Ніч перед Різдвом” або «Вечори на хуторі біля Диканьки» та ілюстрації до українських народних казок.

05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg

Роботи були виконані у різноманітних техніках: гуаш, акварель, туш.

Яскравої окрасою виставки — роботи в техніці витинанки, а також ляльки-мотанки, які поєднані в своєрідні композиції, що мають вигляд колажу та об’ємно-просторові композиції, головні персонажі яких зроблені також у техніці ляльок-мотанок.

09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg

Всі представлені в експозиції роботи розкривають багатий творчий потенціал юних художників.

Роботи були виконані у різноманітних техніках: гуаш, акварель, туш.

13.jpg 14.jpg 15.jpg 12.jpg

Учні школи традиційно демонструють належний виконавський рівень та культуру оформлення своїх робіт.

Державна художня середня школа ім. Т.Г.Шевченка – один з провідних навчальних закладів у галузі образотворчого мистецтва не тільки в Києві, а й в Україні. Школа працює під патронатом Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, вступ до якої є наступним кроком залучення юних талантів до високого мистецтва. Навчання на спеціальному циклі проводиться на чотирьох основних профільних мистецьких відділеннях: живопису, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва та архітектури.

Постійна адреса статті

Коментарі вимкнені