Живописне відділення

P9-1.jpg

Найбільш численне у школі живописне відділення, що існує від час заснування навчального закладу, на яке приймаються обдаровані діти віком від 10 до 15 років, що успішно склали вступні іспити з рисунка, живопису та композиції.

Протягом років навчання учні окрім вивчення загальноосвітніх предметів за курс середньої школи, засвоюють складну та насичену академічну програму рисунку та живопису. Виконують постановки від простих геометричних фігур до фігури людини. Вивчають курси всесвітньої історії мистецтв, історії мистецтв України, пластичної анатомії тощо.

Кожного навчального року у найчарівніший час природи – золотої осені та весняного розквіту – учні направляються на пленерну практику, де вивчають природу, роблять натурні замальовки, збирають матеріали до творчих робіт із композиції.

P9-2.jpg

Навчання проводиться індивідуально у творчих групах. Досвідчені викладачі, такі як Абрамова О.М., Білоус В.О., Бражник О.В., Вітковська Н.Л., Гончаренко Ю.Г., Гораш Г.М., Гурін Ю.П., Давидова Т.В., Добруцький Й.В., Животков О.О., Ільчинська Л.В., Кравченко Ж.С., Лазарєва Т.А., Мильковицький А.С., Мудра Н.М., Нагнибіда М.В., Пузирькова Л.В., Самохін В.К., Сенчило Л.А., Сікало С.Д., Троценко В.Г., Ушаков В.С., Федоров М.М., наполегливо формують у юних вихованців творче мислення, основи професійної культури. В останні 5 років на живописне відділення прийшли викладати Золотов К.Ю., Карєва Л.І., Спорнікова І.Б., Ткач Л.С., Сова С.С., які вже встигли себе проявити творчими та вдумливими викладачами.

Випускники цього відділення продовжують своє навчання на живописному, графічному, театрально-декораційному, реставраційному, поліграфічному факультетах як художніх вузів України, так і за кордоном.

Залишити відповідь