Виставка робіт учнів школи “Небесна Сотня – то в серцях вогонь”

18 лютого 2016 року в Національному Музеї Тараса Шевченка відбулася презентація спільного проекту Музею та Державної художньої середньої школи імені Т.Г.Шевченка – “Небесна Сотня – то в серцях вогонь”.

DSC_01.jpg DSC_02.jpg DSC_03.jpg DSC_04.jpg

В рамках експозиції були презентовані зовсім нові роботи учнів 8-11 класів школи.

Тема робіт – актуальна та гостра – сучасна українська героїка, що почала народжуватись під час Революції Гідності та моторошних подій лютого 2014 року.

У роботах – сюжети з Майдану 2013-2014 рр., портрети Героїв Небесної Сотні, абстрактні роботи, де юні художники пропускають крізь себе та народжують на полотнах ці доленосні для країни події.

Робота над картинами тривала близько місяця. Вчителі кажуть – діти працювали натхненно, самі обирали сюжети до картин.

Самі юні художники розповідають, що кожен на полотні особисто переживав події дворічної давнини. Вивчали фото та відео з Інтернету, а у спокійніші дні самі були на Майдані – з батьками, друзями.

Також в експозиції – скульптурна композиція, присвячена Героям Майдану – дипломна робота одного з випускників школи.

Відвідали презентацію – відомі художники – випускники школи, артисти кіно та театру, сучасні українські музиканти, а найголовніше – члени родин Героїв Небесної Сотні. Музичний супровід на презентації виконували учні київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернат імені М.Лисенка.

Дивував відвідувачів виставки чудовим виконанням гри на бандурі – Тарас Яницький.

Про події дворічної давнини у спогадах поділився безпосередній учасник, Голос Майдану, заслужений артист України, колишній Міністр культури України – Євген НИЩУК.

На презентації виступив батько полеглого на Майдані Романа Гурика та Голова громадської організації “Родини Героїв Небесної Сотні” – Ігор Гурик.

Ігор Гурик від себе особисто і від родин НЕБЕСНОЇ СОТНІ щиро подякував всім за щедрість та підтримку і вручив Подяку Державній художньої середньої школі імені Т.Г.Шевченка.

Директор Державної художньої середньої школи імені Т.Г.Шевченка Олена Іванівна АВРАМЕНКО подякувала за відзначення школи в активній громадській позиції на благо України і відзначила, що школа й надалі буде продовжувати робити вагомий вклад в розбудову української держави і всіляко вшановувати полеглих на Майдані.

Роботи учнів 8-11 класів на тему: “Небесна Сотня – то в серцях вогонь”

Коментарі вимкнені