Конкурс дизайну листівок від Urban Space 500 “Твори зміни в своєму місті вже зараз”

10 листопада в громадському ресторані Urban Space 500 презентували унікальний набір листівок про Київ. Листівки створені за малюнками юних художників 9-х класів з Державної художньої середньої школи ім. Т.Г. Шевченка. 

       Предісторія: на початку літа учні теперішніх 9-х класів під керівництвом художників-педагогів Ричкалової Людмили Вікторівни і Зикунової Калерії Петрівни приймали участь в конкурсі дизайну листівок від Urban Space 500 “Твори зміни в своєму місці вже зараз”. До відбору робіт долучилась талановита мистецтвознавиця Ольга Балашова з Національного Художнього Музею NAMU і художниця Катерина Лібкінд – наставниця і кураторка молодих художників з Синдромом Дауна. 

Листівки називаємо інклюзивними, бо організатори проєкту запросили до його створення також молодих художників з синдромом Дауна.

Крок за кроком… ми дійшли до фіналу і маємо зараз чудові листівки 14 різних: графічних, живописних, монохромних, яскравих. Офсетний друк. Нове лого Києва. Брендований конверт.

      Прибуток від продажу листівок піде на створення в ресторані Urban Space 500 необхідних інклюзивних умов (діти-учасники конкурсу голосуванням обрали переоблаштування входу, щоб люди з інвалідністю могли почувати себе комфортніше: заміна тримачів дверей, вирівнювання порогу і пандусу).

Організатори проєкту дуже хотіли подякувати юним художникам і організували для них подію. Презентували самі листівки. Ілюстратор Ольга Протасова розповіла інсайти про ілюстрацію і розвиток в цьому напрямку з чудовою презентацією. Аліса Бучнєва і Kyiv Corner нагородили художників відзнаками «Почесний громадянин Києва» і надалі будуть презентувати листівки для продажу. Наталя Мітяєва надихнула гостей на підтримку інклюзивних умов нашого ресторану. В кінці події був солодкий стіл, фотографування і спілкування.

1 comment

Warning: Illegal offset type in /var/www/chbf5566a2/www/dergartschool.kiev.ua/wp-content/themes/scool/functions.php on line 215
Leave a Reply

  Зворотній зв'язок

  Якщо у Вас залишились запитання, або Ви помітили помилку на сайті - залиште повідомлення за допомогою нашої форми.

  * Зверніть увагу, всі поля обов`язкові для заповнення.

  Контакти

  Адреса:

  04112, м. Київ, вул. Жамбила Жабаєва (Кузьминська), 4

  Телефони:

  +38 (044) 458-41-21
  +38 (044) 456-30-58

  Факс:

  +38 (044) 456-30-58

  Електронна пошта:

  school_art@ukr.net