Архітектурне відділення (9-11 клас)

Про Архітектурне відділення

Архітектурне відділення засновано на початку 70-х років,  зараховуються до нього діти віком до 15 років, які закінчили базову загальну середню освіту та успішно склали вступні іспити з спеціальних предметів: живопису, рисунку. На протязі трьох років навчання у школі вони засвоюють всі предмети за курс повної середньої школи, а також велику програму з академічного рисунку, живопису, архітектурної композиції, архітектурної графіки, креслення. Багато працюють на пленерній практиці, вивчаючи архітектурні пам’ятки в натурі. Знайомляться з архітектурою та музеями інших міст України.

На архітектурному відділенні склався невеликий, але високопрофесійний колектив викладачів – Авраменко Олена Іванівна, Іванцов Олег Борисович, Бабенко Наталія Миколаївна, Нужна Людмила Олексіївна, Троїцька Ольга Валеріївна, Закревський Василь Васильович, Канарівська – Басанець Нонна Іванівна, що методично формують творчій світогляд учнів, допомагають розвитку об’ємно – просторового бачення, підтримують постійно високий рівень академічного рисунку та живопису.

Випускники архітектурного відділення успішно складають вступні іспити до Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА), Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД), поліграфічного факультету Видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (ВПІ) та інших художніх вузов України і Європи.

 

 

 


Warning: Illegal offset type in /var/www/chbf5566a2/www/dergartschool.kiev.ua/wp-content/themes/scool/functions.php on line 215
Leave a Reply

  Зворотній зв'язок

  Якщо у Вас залишились запитання, або Ви помітили помилку на сайті - залиште повідомлення за допомогою нашої форми.

  * Зверніть увагу, всі поля обов`язкові для заповнення.

  Контакти

  Адреса:

  04112, м. Київ, вул. Жамбила Жабаєва (Кузьминська), 4

  Телефони:

  +38 (044) 458-41-21
  +38 (044) 456-30-58

  Факс:

  +38 (044) 456-30-58

  Електронна пошта:

  school_art@ukr.net