Осінь в Закарпатті, 2019р.

Відгук про пленер

З 27.10 по 3.11 2019 у складі групи, яка складалася з учнів мого класу, батьків та класного керівника і художника-педагога Троїцької О.В., я брала участь у пленері «Осінь в Закарпатті». Пленер відбувався у закарпатському місті-курорті Шаяни. Про Шаяни не дарма розповідають, що там завжди весна. Курорт розташований неподалік міста Шуст, біля підніжжя гори Великий Шаян. Прекрасні кліматичні умови, гірські перевали, могутні ліси, життєдайне повітря і приголомшливі види – це те, що ми зустріли з самого початку.

У нас була дуже цікава культурна програма. Ми відвідали Музей народних ремесел Закарпаття, де дізналися багато нового. Побували на фермі оленів, яких до речі погодували, за що вони нам позували для замальовок. Також ми завітали в гості до буйволів, які живуть на рідкісній буйволиній фермі. При цій фермі працює сироварня, де ми змогли продегустувати продукти з буйволового молока.

Ми побачили надзвичайні краєвиди Шаян, а також ходили до мальовничого озера Силоамські Купальні, де змогли помалювати. Звичайно ж додому ми привезли купу гарних робіт і замальовок. Тому, для учнів нашої школи це гарна можливість підвищити свій художній рівень, а бонусом є чудовий відпочинок на природі.

Учениця 9-В

Степаненко Софія

  Зворотній зв'язок

  Якщо у Вас залишились запитання, або Ви помітили помилку на сайті - залиште повідомлення за допомогою нашої форми.

  * Зверніть увагу, всі поля обов`язкові для заповнення.

  Контакти

  Адреса:

  04112, м. Київ, вул. Жамбила Жабаєва (Кузьминська), 4

  Телефони:

  +38 (044) 458-41-21
  +38 (044) 456-30-58

  Факс:

  +38 (044) 456-30-58

  Електронна пошта:

  school_art@ukr.net