Стратегічні цілі

• 1.  Удосконалення навчального процесу з метою формування пізнавального інтересу та творчої активності у навчанні, набуття загальної грамотності та компетентностей, які необхідні обдарованій особистості для самореалізації і самовдосконалення, продовження навчання, свідомого вибору профілю майбутньої професії.

 • 2. Створення умов для виховання потенціалу майбутньої інтелектуальної еліти на засадах усвідомлення духовних цінностей України, її культури, громадянськості, патріотизму, поваги до прав і свобод людини, відповідальності перед собою і суспільством.
 • 3. Зберігаючи унікальні традиції академічної художньої школи, одночасно впроваджувати інноваційні моделі фахової мистецької підготовки.
 • 4. Системно продовжити роботу з репрезентації творчої спадщини видатних викладачів та випускників Школи, які здійснили вагомий внесок у мистецьку культуру України й світу. До 85-річчя Державної художньої середньої школи імені Т.Г. Шевченка (2022 рік) завершити збір основних матеріалів та створити шкільний музей історії школи.
 • 5. Розширювати міжнародні творчі зв’язки з мистецькими школами інших країн для підтримки позитивного іміджу Державної художньої середньої школи імені Т.Г. Шевченка.

Читайте також

Презентація школи

Стратегічні цілі

Історична довідка

Нагороди та відзнаки

Структура КДХЛ

Піклувальна рада

Антикорупційні заходи

Онлайн екскурсія

Віртуальний тур

  Зворотній зв'язок

  Якщо у Вас залишились запитання, або Ви помітили помилку на сайті - залиште повідомлення за допомогою нашої форми.

  * Зверніть увагу, всі поля обов`язкові для заповнення.

  Контакти

  Адреса:

  04112, м. Київ, вул. Жамбила Жабаєва (Кузьминська), 4

  Телефони:

  +38 (044) 458-41-21
  +38 (044) 456-30-58

  Факс:

  +38 (044) 456-30-58

  Електронна пошта:

  school_art@ukr.net